Hledáte kvalitní a profesionální hostesky pro událost v Brně?

V Brně najdete naše krásné a spolehlivé hostesky, které prošly pečlivým výběrem. Díky tomu jsou schopny garantovat perfektní servis v podstatě na jakékoli události, čímž se výrazným způsobem zaslouží o propagaci dané společnosti. 

Naše agentura vysílá hostesky na celou řadu perfektních akcí, kde sklízí řadu pochval a získávají nevšední zkušenosti. Klademe totiž při výběru hostesek důraz na nejvíce žádané vlastnosti, k nimž patří příjemný a kultivovaný vzhled i vystupování, schopnost jednat s lidmi, ale také dobrá paměť a trpělivost.

Pod naší agenturu spadají i hostesky Praha, jež také nemají problém přispět ke zdařilému průběhu mnoha kulturních, vzdělávacích, obchodních a dalších společenských akcí, ať již se jedná o konference, semináře nebo kongresy.

K nejběžnějším službám, jež hostesky Brno nabízejí, patří nošení kávy a jednoduchého občerstvení, rozdávání rozličných reklamních předmětů, ale i kuponů a slevových poukázek. Hostesky bývají hojně angažovány rovněž pro poskytování informací organizační povahy. Ty se nejčastěji týkají ubytování, dopravy nebo možností společenského vyžití v dané lokalitě.

Máte zájem o naše hostesky? Napište nám skrze formulář a společně vykouzlíme nabídku na míru!

Mám zájem o hostesky Brno

 


Lidl konference 2016

LEGO grand opening

Lidl konference 2016

LEGO Grand Opening 2015

Libor Bouček - Lego

LEGO Grand Opening 2015

Světové kuchyně – Asie

Světové kuchyně - Asie

Naši spokojení top klienti