Volejte: +420 775 664 266


Adresa a fakturační údaje
Benchmark s.r.o.
U Santošky 11/2285
Praha 5, 150 00
IČ: 27886972


Monika Hanková

Monika Hanková

Event manager

E-mail: monika@benchmarkevents.cz

Telefon: +420 775 664 266

Lucie Faktorová

Account manager

E-mail: lucie@benchmarkevents.cz

Telefon: +420 773 836 697

Josef

Josef Hanek

Produkce

E-mail: josef@benchmarkevents.cz

Telefon: +420 773 836 646

Lucie Vančurová

Account manager

E-mail: lucka@benchmarkevents.cz

Telefon: +420 606 733 489

Míša - grafička

Michaela Černá

Grafička

E-mail: michaela@benchmarkevents.cz

Hana

Hana Králová

Junior account manager

E-mail: hana@benchmarkevents.cz

Lenka

Lenka Havlíková

Účetní

E-mail: lenka@benchmarkevents.cz


Kontaktní formulář

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty
Oznámkujte obsah stránky

Lidl konference 2016

LEGO grand opening

Lidl konference 2016

LEGO Grand Opening 2015

Libor Bouček - Lego

LEGO Grand Opening 2015

Světové kuchyně – Asie

Světové kuchyně - Asie

Naši spokojení top klienti