Žádná prestižní událost se dnes neobejde bez účasti prověřených a zkušených hostesek, jež si poradí i v komplikovaných situacích. Proto je důležité, aby se o jejich výběr postarala hostesingová agentura jako jsme my. Máme v tomto odvětví bohaté zkušenosti a přesně víme, jaké hostesky jsou pro konkrétní akci ideální volbou.

V našich řadách máme hostesky, které jsou za všech okolností příjemné a neztrácejí úsměv z tváře. Zajišťujeme nejen hostesky Praha, ale rovněž hostesky Brno nebo hostesky Plzeň.

Kromě zmiňovaných zkušeností garantujeme zcela zdarma i supervizi a koordinaci hostesek. Nové junior hostesky získávají zkušenosti od svých senior kolegyň, čímž je garantována kontinuita.

K jejich preferovaným vlastnostem již při našem výběru automaticky patří krása i komunikativnost, což je spojení, jež jim dodá neodolatelný šarm. Volba ustrojení hostesek je na provozovateli akce, přičemž pro nás není problém zajistit pro ně kostýmy na tematické eventy či šaty ve firemních barvách.

Vysíláme naše hostesky na celou řadu gala eventů, tiskových konferencí, sportovních turnajů, road shows, ale i na ochutnávky. Žádaná je v poslední době i pozice snídaňová hosteska, k jejímž hlavním úkolům patří vítání hostů, jejich usazování ke stolu a zapisování příchozích. Samozřejmostí je i odpovídající jazyková kompetentnost.

Proč hostesky od Benchmark:

  • Vlastnosti

Naše hostesky jsou schopné, komunikativní a krásné.

  • Zkušenosti

Dívky jsou zkušené, navíc nabízíme zdarma jejich supervizi a koordinaci.

  • Kostýmy

Vyberte si téma, ustrojení hostesek nechte na nás!

Máte zájem o naše hostesky? Napište nám skrze formulář a společně vykouzlíme nabídku na míru!

Mám zájem o hostesky Praha

 


Lidl konference 2016

LEGO grand opening

Lidl konference 2016

LEGO Grand Opening 2015

Libor Bouček - Lego

LEGO Grand Opening 2015

Světové kuchyně – Asie

Světové kuchyně - Asie

Naši spokojení top klienti