Teambuilding agentura Benchmark je zaměřena především na komunikaci, leadership, project management a spolupráci v týmu. Umíme vám ovšem navrhnout i teambuilding či školení na míru.

Chcete odměnit zaměstnance za jejich práci? Připravíme teambuilding akci, které bude vévodit zábava a relax. Vždy dokážeme sladit vzdělávání s pohodovou atmosférou. Jsme schopni pokrýt prakticky celou republiku, od teambuildingu Praha až po Brno.

Jaké akce je schopna teambuildingová agentura Benchamark připravit

  • Fun event pro týmy, které chceme ocenit za dobrou práci. Účastníci si odpočinou, užijí si pohodové aktivity, jako je kinball, a potkají se mimo pracovní prostředí. Grilování, společná projížďka na půjčených kolech, nebo plavba na řece – to je jen malá ochutnávka z našeho oddechového teambuildingu.
  • Teamspirit pro začínající týmy, které se potřebují poznat a stmelit. Jde o teambuilding zaměřený na společné pozitivní zážitky, kde se aktivity soustředí na komunikaci, odstranění zábran a prohloubení vzájemné důvěry. U Teamspirit nejde primárně o rozvoj dovedností pro pracovní činnosti.
  • Teambuilding zaměřený na vzdělávání týmu. Narozdíl od fun eventu a teamspirit se jedná teambuilding věnovaný zlepšení pracovních schopností. Důraz klademe na efektivní komunikaci v týmu, simulaci pracovních rolí, typologii členů týmu, týmovou kreativitu nebo týmovou práci s chybou.
  • Semináře a workshopy zaměřené na konkrétní úkoly

Formát akcí je pak naplněn směsí různých teambuilding outdoorových i indoorových aktivit, jako je například workshop improvizace, který uvolní obavy z dělání chyb, komunikační bloky, inspiruje k novým nápadům a naučí vás s nimi dále pracovat. Všechny aktivity připravujeme s důrazem na spontaneitu a autenticitu.

Proč teambuilding od Benchmark agentury?

  • Teambuilding na klíč (realizujeme všestrané teambuilding akce/aktivity a poskytujeme různé teambuilding tipy)

S námi se nebudete nudit. Vytvoříme koncept přesně pro vás a vaše zaměstnance.

  • Špičková organizace

Preferujete kvalitu a perfektní servis? My také.

  • Zábava

Dokážeme spojit příjemné s užitečným. Dokážeme spojit vzdělání se zábavou.

  • Outdoor i indoor

Zajistíme aktivity, které snoubí zábavu i hodnoty vaší společnosti.

  • Inspirace

Slovo inspirace je nám důvěrně známé, rádi se podělíme.


Lidl konference 2016

LEGO grand opening

Lidl konference 2016

LEGO Grand Opening 2015

Libor Bouček - Lego

LEGO Grand Opening 2015

Světové kuchyně – Asie

Světové kuchyně - Asie

Naši spokojení top klienti